Якщо ви бажаєте познайомитися з системою надання медичних послуг європейських установ, медичних закладів, познайомитися з новітніми технологіями в області медицини, а також підвищити свою кваліфікацію та дізнатися як нострифікувати (підтвердити) диплом лікаря, у вас є така нагода!

Європейська ліга професійного розвитку пропонує студентам і викладачам медичних навчальних закладів, лікарям та фахівцям медичної галузі відвідати Міжнародний медичний проект, який відбудеться з 21 липня по 28 липня 2019 року.  

Ви відвідаєте 4 країни, побуваєте в 5-ти містах, і все це за 8 незабутніх днів подорожі.

 

Програма медичного проекту Summer medical Holiday 2019

А ось і коротка інформація про програму нашої подорожі!

 Давайте вирушимо в справжню подорож!

Якщо ти – студент або медичний фахівець-початківець, у тебе буде нереально класна можливість ознайомитися з діяльністю провідних лікарів таких країн, як Польща, Німеччина, Франція, Голландія!

Окрім цього, ти зможеш повністю насолодитися «атмосферою» кожної країни та, зокрема, міста, а також поповнити та розширити свої уявлення про менталітет поляків, німців, французів. Заінтригований (-на)?

День перший. Неділя. 21 липня. О 18:00 наша подорож розпочалася. Ти гуляєш разом з групою затишними вуличками Львова, п’єш ароматну каву і намагаєшся осягнути це місто, «пропустити» його через себе.

О 21.00 вирушаємо у подорож. Проходимо кордон і переїжджаємо до Познані.

День другий. Понеділок. 22 липня. Ти вже у Польщі! Місто Познань вважається «культурним серцем» Польщі. Після насолоди місцевою архітектурою разом з групою ти вирушаєш до медичного шпиталю міста Познань. Провідні лікарі розкажуть, якою має бути швидка медична допомога.

До речі, “ШВИДКА” на польські “НА ПОГОТОВІ”,  відвідаємо кардіологічне, операційне відділення та відділення інтенсивної терапії.

Окрім цього, поспілкуємось з директором лікарні, задамо питання та дізнаємось які плюси та мінуси страхової медицини.

Цього ж дня ми заселяємось в готелі. Перед сном у тебе буде абсолютно вільний час, який ти зможеш витратити на що завгодно.

День третій. Вівторок. 23 липня. О восьмій годині ранку смачно снідаєш, а потім – не повіриш! – група вирушає в Берлін!  Там на нас вже чекають компетентні медичні фахівці відомого кардіоцентру, які проведуть спеціально для нашої групи цікаву та пізнавальну лекцію.  Німецька медицина вважається однією з найкращих в світі – за основу медичні фахівці Німеччини беруть гуманістичний підхід до кожного пацієнта, враховуючи абсолютно всі його побажання та потреби, чого, на жаль, немає в Україні та багатьох інших країнах.

До речі, учасники нашого проекту, які мають середню медичну освіту та певний досвід роботи, можуть бути зараховані до штату медперсоналу! Чекаємо твоє резюме та вчи німецьку, якщо тебе зацікавила пропозиція )))

Всі чули про Берлінську стіну, але ніколи її не бачили. Це треба виправити! Ти вирушиш в найбільш цікаві та самобутні місця, які обов’язково залишать після себе неабиякі враження.

Берлін – чудове місто, але Париж – не гірше. Вночі ми вирушаємо до Франції!

День четвертий. Середа. 24 липня. Одразу після прибуття розпочинається знайомство з Парижем – світовою столицею моди, круасанів та вина. Звичайно ж, треба обов’язково відвідати такі знамениті місця, як Лувр, Гранд Опера та Бульвар Капуцинів (насправді, «пунктів» набагато більше, ми просто не хочемо одразу ж відкривати всі наші «секрети»)). Після чудової прогулянки Парижем  заселяємось в комфортабельному готелі і, звичайно ж, ночуємо там.

День п’ятий. Четвер. 25 липня. Сніданок в готелі. В другій половині дня – візит до клініки, де, власне кажучи, відбудеться наше перше знайомство з професійною французькою медициною. Як лікуються французи та як загалом ставляться до свого здоров’я? Медицина у Франції не настільки прогресивна та інноваційна, як в Німеччині, але теж досить розвинена. Відома клініка «Рузвельт» була започаткована в 1997 році, і за цих двадцять з лишнім років досягла неабияких результатів та відповідної репутації на світовому ринку медицини.

 

В другій половині дня ми подумки прощаємось з Парижем та вирушаємо до Амстердаму.

 

День шостий. П’ятниця. 26 липня. Сніданок вже не в паризькому, а в голландському готелі, після чого наша група збирається до клініки, де відбудеться цікаве знайомство зі справжніми професіоналами Амстердаму – компетентними та обізнаними медичними фахівцями, які проведуть для нас міні-екскурсію.  У другій половині дня – відпочинок. Сповна насолоджуйся прекрасними видами Голландії – країни тюльпанів, в якій повітря навіть пахне по-іншому – свободою і новими пригодами.

Вночі вирушаємо ще до одного польського міста – Вроцлава.

 

День сьомий. Субота. 27 липня. Ми у Вроцлаві. Заселення в готелі, після чого – чудова прогулянка містом. Друга половина дня – повністю вільна. Ночуємо в цьому ж готелі.

 

День восьмий. Неділя. 28 липня. На жаль, наша феєрична і разом з тим надзвичайно продуктивна подорож добігає кінця… Після апетитного сніданку в готелі ми вирушаємо автобусом назад у Львів (орієнтовно, об одинадцятій годині вечора ми вже маємо бути у Львові).

 

    Вартість участі в міжнародному медичному проекті

Вартість участі у проекті – 550 євро.

У вартість подорожі входить:

Окремо оплачуються:

Команда ELPD може змінювати програму проекту без зменшення загального обсягу послуг.

Європейська ліга професійного розвитку не несе відповідальність за затори на дорогах, погодні умови та роботу митних служб.

Взяти участь

Залишити відповідь