Згода з розсилкою

Заповнюючи будь-яку форму на сайті, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності та з тим, що ми можемо розголошувати ваші особисті дані в наступних випадках:

1. Компаніям, працюючим від нашого імені
Ми співпрацюємо з компаніями, які виконують від нашої особи функції бізнес-підтримки. Наприклад: виконання замовлень, реалізація заявок, видача призів і бонусів, проведення опитувань серед клієнтів і управління інформаційними системами. Тому ваша особиста інформація може бути частково розкрита.
Але переживати не варто – ми завжди укладаємо договори з іншими компаніями і вимагаємо, щоб вони використовували вашу контактну інформацію тільки в рамках обумовлених послуг.

2. При передачі контролю над компанією
У разі повного або часткового продажу компанії або її активів ми також можемо передати новій організації вашу персональну інформацію.
Але перед цим – в обов’язковому порядку повідомимо вас, надавши можливість відмовитися від розсилки.
Іноді це означає, що нова організація не зможе надавати вам доступ до нових продуктів або матеріалів, до яких ви раніше проявляли інтерес, будучи нашим передплатником.

3. Іншим компаніям при реалізації спільних проектів
Коли ми зберемося реалізовувати проект / стажування / подію з іншою компанією
– попросимо дозвіл на спільне використання вашої особистої інформації. Поки не отримаємо явної згоди – дані третій особі передаватися не будуть.

4. Правоохоронним органам
Ми можемо без вашої згоди розкривати персональну інформацію третім сторонам по кожній із наступних причин: щоб уникнути порушень закону, нормативних правових актів або постанов суду; участь в урядових розслідуваннях; допомога в запобіганні шахрайства; зміцнення або захист прав компанії або її дочірніх підприємств. Щоб змінити або видалити особисту інформацію з нашої бази – напишіть на info@elpd.com.ua.
А якщо хочете відмовитися від розсилки – перейдіть за посиланням «Відмовитися» в кінці будь-якого листа.