Міжнародні кадавер курси для косметологів та гінекологів — ELPD
logo

Загрузка.....

Дисекційний кадавер-курс для косметологів, гінекологів та естетистів у Парижі

25.06.18

4 хв.

Кадавер-курс в Парижі від відомого пластичного хірурга Метью Стефанеллі

28-29 січня 2019 року

Новий рік та нові можливості!

 

Ви косметолог або гінеколог, який бажає оволодіти навичками різноманітних технік і ще з більшою відповідальністю поставитися до своєї роботи? Ви мрієте побувати в місті, де мільйони вогнів світять звідусіль та перетворюють мегаполіс на казку? Отже настав час відвідати неперевершений та романтичний Париж.

Розпочніть рік по-новому та візьміть участь у навчальному кадавер-курсі від відомого пластичного хірурга Метью Стефанеллі, який відбудеться 28-29 січня 2019 року перед щорічним Всесвітнім конгресом естетичної індустрії IMCAS2019, присвячений антивіковій медицині.

Відео-лекції з анатомії, відпрацювання навичок на кадаврах, постановка руки, ін’єкції та дисекції, вивчення та аналіз всіх небезпечних зон, – все це чекає на вас в поєднанні з новорічною атмосферою Парижу.

 

“Ваша мета як лікаря зробити так, аби ваші пацієнти були щасливі”

Метью Стефанеллі

 

 

курс для косметологів

 

Що вас чекає на навчальному дисекційному курсі для косметологів та гінекологів?

➮ Свіжий, не заморожений (менше 6-ти тижнів) кадавер-матеріал, що не містить консервантів та гарантує максимальну імітацію тканин живої людини.

➮ Реконструкція та омолодження обличчя, рук та геніталій, hands-on курс всього тіла;
➮ Демонстрація та практика;
➮ Маленькі групи по 4-5 чоловік на один експонат;
➮ Команда викладачів-професіоналів;
➮ Постановка руки та відповіді на всі питання;
➮ Диплом iClass Anatomy & Paris-Descartes University.

 

Cadaver

 

Програма навчання косметологів та гінекологів в Парижі

Поїздка до Франції розпочнеться в неділю 27 січня 2019 року. По прибуттю до Парижу на учасників чекає зустріч та поселення в готель. Після відпочинку команда ELPD запланувала для вас екскурсію, яка познайомить з найромантичнішим містом на землі.

28 січня, понеділок. Перший день навчання, який триватиме з 8 години ранку до 18:00.
Кадавер-курс для косметологів та гінекологів передбачає теоретичну та практичну частини. В демонстраційній залі розглядаються анатомічні зони, з якими зіштовхується кожний фахівець у своїй роботі:

➮ кісткові структури та шляхи їх зміни;
➮ “небезпечні” зони;
➮ топографія м’язових тканин;
➮ поверхневі та глибокі відсіки;
➮ мімічні м’язи обличчя;
➮ структура лицьової частини черепа;
➮ поверхневі та глибокі жирові мішки;
➮ кровопостачання та іннервація м’яких тканин.


29 січня, четвер. З 08:00 до 18:00 – практична частина курсу.

На вас чекає перехід в анатомічну залу, де і почнеться найцікавіше. Все, що ви дізналися першого дня, зможете застосувати на практиці:

➮ Постановка руки;

➮ Обробка в порядку черги верхньої, середньої, нижньої третини обличчя, шиї, зони декольте, грудей, рук та геніталій із зазначенням всіх анатомічних структур, ризикових зон;
➮ Навчання з подальшим застосуванням на практиці ін’єкційних технік (філери, ботулотоксин, нитки) з повним розбором отриманих ефектів та можливих небажаних ускладнень;
➮ Маніпуляції всіх анатомічних структур промежини. Зони ризику;
➮ Придбання знань про ін’єкційні, хірургічні методики, а також техніки з повним розбором отриманих результатів і можливих ускладнень.

дисекційний курс для косметологів

30 січня, середа. Вільний день.

Відвідування клініки естетичної медицини, знайомство з організацією роботи клініки, спілкування з лікарями та обмін досвідом.

За бажанням зможете відвідати Версаль, Лувр, Ейфелеву вежу, Монмарт, після чого повні вражень та знань повернетесь додому (переліт до Києва).

 

➮ Дисекційний курс для косметологів і гінекологів з використанням кадавер-матеріалу допоможе фахівцям в майбутньому надавати якісні послуги пацієнтам та уникнути небажаних наслідків і загострень;

➮ Ви зможете проводити ін’єкції з урахуванням глибоких анатомічних знань і навичок, отриманих при відпрацюванні на кадавер-матеріалі з великою чіткістю;

➮ Ви будете кращими у своїй справі.


Вас навчатиме Метью Стефанеллі – легендарний пластичний хірург, д.м.н., спеціаліст пластичної реконструктивної хірургії та пластичної гінекології, член Європейської Ради пластичної хірургії, засновник Європейської мультидисциплінарної асоціації хірургії рук (M.E.G.A HAND).

Професійний перекладач допоможе вирішити проблему мовного бар’єру і ви зі спокійним серцем зануритеся в процес навчання.

 

Де пройде дисекційний кадавер-курс для косметологів та гінекологів?


Diplom

 

Навчання відбудеться на базі анатомічного театру університету Париж-Декарт за адресою:
Paris-Descartes University, 45 Rue des Saints-Pères, 75006 Paris, France
Cadaver Course HANDS-ON
Face, Hands and Genitalia
Dr. Matthieu Stefanelli – Plastic Surgeon – France.

Вартість дисекційного курсу складає 2990 євро за учасника. При реєстрації необхідна повна оплата. У вартість програми входить: навчання (2 дні), кава-брейки, екскурсійна програма по місту, відвідування клініки естетичної медицини.

Крилатий вислів “Mortui vivos docent”, що в перекладі означає “мертві навчають живих” якнайкраще демонструє значення кадавер-курсу в Парижі та дає нагоду пізнати всі тонкощі будови людського тіла. Тож скористайтеся такою унікальною пропозицією, аби процедури для ваших клієнтів мали відмінний результат без ускладнень.

Здійсніть свої мрії разом з командою ELPD.

Взяти участь

ELPD › Стажировка За Границей №❶ › Нас Рекомендуют!