28 вересня 2020 року – 23 жовтня 2020 року

З візитом до Любліна: з 21 по 23 жовтня 2020 року

Вузькопрофільне медичне стажування для викладачів у Любліні

Стажування для викладачів відбудеться в Польщі на базі Медичного Університету в місті Люблін.

Дати проведення стажування: 28 вересня – 23 жовтня 2020 року.

З візитом до Любліна: з 21 по 23 жовтня 2020 року

Кожному учаснику видається сертифікат про стажування терміном  120 ак. годин.

 

Команда ELPD запрошує освітян вищих медичних  навчальних закладів на міжнародне науково-педагогічне стажування для викладачів медичних навчальних закладів.

Вузькопрофільне стажування надасть вам нові теоретичні та практичні знання, ви опануєте новітніми унікальними методиками, набудете досвіду викладацької діяльності, обміняєтеся корисною інформацією із зарубіжними колегами та отримаєте нові наукові зв’язки

Детальна програма стажування

Модуль 1. Міжнародні гранти та дослідницькі проекти (28 вересня -04 жовтня 2020 р.)

 Онлайн лекції: 10 годин (будуть розміщені до опрацювання в форматі pdf на платформі)

 1. Фінансові потоки для дослідників в галузі медицини з фондів ЄС, неурядових організацій, фондів, підприємств
 2. Правила подачі заявок на гранти – загальні елементи всіх джерел фінансування, в тому числі: структура бюджету, етапи досліджень, розрахунки дослідників за результатами досліджень
 3. Міжнародні дослідницькі проекти, що виконуються в дослідних групах. Специфіка побудови міжнародних проектів
 4. Джерела інформації про грантові програми з медицини

Модуль 2. Форми інтернаціоналізації університетів в Європі (05-11 жовтня 2020 р.)

Онлайн лекції: 10 годин (будуть розміщені  в pdf-версії на платформі):  

 1. Програма Erasmus +: чому вона того варта? Принципи роботи Програми, правила участі в країнах за межами Європейського Союзу.
 2. Національне агентство академічних обмінів, яке підтримує політику міжнародного співробітництва з боку держави (стипендіальні програми для громадян Республіки Польща та для іноземців).
 3. Важливість інтернаціоналізації в університетах в Польщі: побудова стратегій інтернаціоналізації, рейтинги інтернаціоналізації, приклади передової практики в області придбання іноземних партнерів.
 4. Болонський процес і система вищої освіти в Європі.
 5. Інновації та інформаційні технології майбутнього сучасної освіти лікарів.

Модуль 3. Шляхи підготовки лікарів в польській та європейській системі освіти фахівців (12-18 жовтня 2020 р.)

 1. Медичні дослідження в окремих європейських країнах.
 2. Підготовка лікарів і стоматологів в Польщі
 3. Спеціалізації лікарів і стоматологів .
 4. Роль ЦМКП в системі підготовки фахівців для лікарів і стоматологів.
 5. Медичні палати, неурядові організації та їх роль в медичній професії.

Модуль 4. Навчальні візити (21-23 жовтня 2020 р., виїзний модуль: візити в університет, університетські клініки, симуляційний центр та лабораторний комплекс)

Відвідування окремих відділень університетської клінічної лікарні : учасники будуть розділені за профілем і спеціалізацією на групи, і організовано матимуть можливість відвідувати відповідні клініки (в т.ч. радіології, кардіології, ортопедії, хірургії, кардіохірургії та ін.)

Завідувачі  відділеннями в конференційних залах розкажуть про особливості управління, організацію роботи у відділенні, пошук фінансування та системи фінансування, особливості роботи, після чого група відправиться на огляд відповідних клінік, при наявності в той час оперативних втручань в операційних, передбачена можливість очної участі.

Вартість програми стажування

Медичним Університетом у м. Люблін видається сертифікат на 120 годин усім учасникам стажування. Програма стажування відбувається з професійним перекладом на українську мову. Сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування є документом, який підтверджує проходження стажування у науковій установі в країні, яка входить до Європейського Союзу, на здобуття звання доцента, професора і старшого дослідника відповідно  до постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 р. № 656 «Деякі питання реалізації статті 54 Закону України «Про вищу освіту» (зі змінами, внесеними згідно з Постановами Кабінету Міністрів України № 173 від 02.03.2016 р., № 308 від 25.04.2018), наказу Міністерства освіти і науки України від 14.01.2016 № 13 «Про затвердження Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам» 

           

Організаційний збір за участь у програмі стажування складає 275 євро + 1500 грн, який включає: програму стажування, сертифікат від Медичного університету в м. Люблін тривалістю 120 годин, проживання, екскурсії, медичне страхування.

За необхідності оформлення віз та відряджень відбувається за офіційним запрошенням від університету.

Інвестуючи гроші в навчання, ви здобудете чималий досвід, який допоможе виділитися серед інших колег. Ви станете фахівцем своєї справи, отримаєте гарну репутацію серед учнів та студентів, а також можливість піднятися по кар’єрній сходинці.

Оформити заявку на участь