12 квітня - 07 травня 2021 року

Міжнародне дистанційне науково-педагогічне стажування працівників закладів загальної середньої освіти.

Організатори: FUNDACJA SZKOLA Z KLASA, WARSZAWA

Дати проведення:
12 квітня - 07 травня 2021 року

Цільова група: вчителі загальноосвітніх шкіл, вчителі початкових класів, директори загальноосвітніх шкіл та їх заступники, спеціалісти з методичних послуг.

4 тижні протягом, яких ви прослухаєте 8 вебінарів, отримаєте записи та матеріали у вигляді презентацій за вказаними в програмі темами з перекладом на українську мову.

Oktawia Gorzeńska

Експерт з питань інновацій, змін, лідерства та оцифрування в освіті. Випускник Академії лідерства для Польщі. Тренер, автор польських та міжнародних освітніх проектів та програм, вона підтримує вчителів, директорів та органи місцевого самоврядування у процесі створення та реалізації стратегії освітніх змін, у тому числі в області оцифровки. Довгий директор школи, засновник хмарної школи та Флагманської школи Microsoft. Коуч тренерів та радник директорів програми “Школа для новатора”, експерт Фонду “Школа з класом”. Ініціатор соціального проекту вчителів “Уроки в Інтернеті”, автор блогу http://www.gorzenska.com

Marta Florkiewicz-Borkowska

Вчитель німецької мови в початковій школі Кароль Міарка в Пєльгжимовицях. Тренер та експерт Фонду «Школа з класом» та Центру виховання громадянства. Сертифікований арт-терапевт. Спеціалізується на навчанні в освітніх інноваціях, використанні сучасних технологій в освіті та застосуванні арт-терапії в освіті. Автор статей та навчальних матеріалів. Навчання вболівальників методом проекту, перевернутий клас, навчання викладанням та сучасні технології. 

Промоутер використання настільних ігор, активізації ігор та творчих методів у навчанні та поєднання офлайн з Інтернетом, працює з багатьма навчальними закладами як експерт, тренер та наставник, включаючи Інтернет-Аси, Кібернавти, Майстри кодування, запрограмуй майбутнє , державні програми CyfrowaSzkoła (2012 – 2013) та Активна освіта (2013-2015). 

Спікер на освітніх конференціях. вкл. Inspir @ czyj та ІТ в освіті, освітні тенденції Be-Zee, зустрічі вчителів-новаторів та директорів та методичні зустрічі, а також на TEDxRawaRiver у Катовіце. Співорганізатор та співведучий серії веб-семінарів Superbelfrzy Nocą та цілоденної онлайн-конференції EduMocOnline, учасник майстер-класів із вдосконалення та програми FuturClassroom Lab у Брюсселі. Автор багатьох інновацій та проектів соціального характеру, зокрема загальнонаціональної аватарської кампанії, соціальної кампанії “Слова Крживдзо” та “Пожирачів смутку”. Належить до спільноти RP Superbelfrzy. Веде два блоги: deutschfun з німецької мови та хендмейду з художньо-технічних класів. У 2017 році вона була включена до групи 50 сміливих жінок, що відзначилися WysokieObcasy [. Вчитель року 2017. Microsoft Innovation Educator Expert 2018-2019.

Тематика модулів стажування

Модуль 01.

Основні принципи організації системи середньої освіти в Європі

1.Школа компетентностей майбутнього - які методи, форми роботи та практики підтримують розвиток компетентностей.

2. Освітні інновації на практиці - на прикладі фінських, естонських та польських шкіл.

Модуль 02.

Організація ефективного та безпечного освітнього середовища, сучасні тенденції у Польщі та Європі

3. Як організувати освітнє середовище школи, щоб учні відчували себе безпечно і були здатні успішно розвиватися? Роль вчителя, директора та учня у створенні психічно безпечного середовища.
Сучасні тенденції.

Модуль 03.

Інноваційні методи навчання

4. Організація роботи школи. Як організувати дистанційне навчання та співпрацю вчителів?

5. Метод проектного мислення. Як змінити культуру навчання i щоденну роботу в класі?

6. Перевернутий урок. Що це за метод і як його використовувати для формування самостійності та відповідальності учнів?

Модуль 04.

Організація дистанційної освіти

7. Організація шкільної роботи: Як організувати дистанційне навчання i співпрацю вчителів в Інтернеті?

8. Оцінювання: Як оцінювати віддалено та які інструменти використовувати для оцінювання?

Вартість програми стажування 2 490 грн.

Інвестуючи гроші в навчання, ви здобудете чималий досвід, який допоможе виділитися серед інших колег. Ви станете фахівцем своєї справи, отримаєте гарну репутацію серед учнів та колег, а також можливість піднятися по кар’єрній сходинці.

Реєстрація на участь