Стажування для викладачів фармацевтичного профілю

Команда ELPD запрошує освітян вищих фармацевтичних навчальних закладів на міжнародне науково-педагогічне стажування на базі Uniwersytet Medyczny w Lublinie.Вузькопрофільне стажування надасть вам нові теоретичні та практичні знання, ви опануєте новітніми унікальними методиками, набудете досвіду викладацької діяльності, обміняєтеся корисною інформацією із зарубіжними колегами та отримаєте нові наукові зв’язки.Стажування для викладачів відбудеться в Польщі на базі Медичного Університету в місті Люблін.Дати проведення стажування: 21 жовтня-19 листопада 2019 року 

Програма міжнародного вузькопрофільного науково-педагогічного стажування

для викладачів вищих навчальних закладів фармацевтичного  профілю на базі Медичного Університету в Любліні, Польща

Модуль 1. Міжнародні гранти та дослідницькі проекти  Онлайн лекції: (будуть розміщені до опрацювання в форматі pdf на платформі)
  1. Фінансові потоки для дослідників в галузі медицини з фондів ЄС, неурядових організацій, фондів, підприємств
  2. Правила подачі заявок на гранти – загальні елементи всіх джерел фінансування, в тому числі: структура бюджету, етапи досліджень, розрахунки дослідників за результатами досліджень
  3. Міжнародні дослідницькі проекти, що виконуються в дослідних групах. Специфіка побудови міжнародних проектів
  4. Джерела інформації про грантові програми з медицини
 Консультації:. Контакт «face to face» комунікація через платформу ZOOM Модуль 2. Форми інтернаціоналізації університетів в Європі  Онлайн лекції: (будуть розміщені  в pdf-версії на платформі):  
  1. Програма Erasmus +: чому вона того варта? Принципи роботи Програми, правила участі в країнах за межами Європейського Союзу.
  2. Національне агентство академічних обмінів, яке підтримує політику міжнародного співробітництва з боку держави (стипендіальні програми для громадян Республіки Польща та для іноземців).
  3. Важливість інтернаціоналізації в університетах в Польщі: побудова стратегій інтернаціоналізації, рейтинги інтернаціоналізації, приклади передової практики в області придбання іноземних партнерів.
  4. Болонський процес і система вищої освіти в Європі.
  5. Інновації та інформаційні технології майбутнього сучасної освіти фармацевтів.
 Модуль 3. Шляхи підготовки фармацевтів в польській та європейскій системі освіти фахівців
  • Онлайн лекції: (розміщено в pdf-версії на платформі):
  1. Медичні дослідження в окремих європейських країнах.
  2. Підготовка лікарів та фармацевтів
  3. Спеціалізації лікарів і фармацевтів.
  4. Роль ЦМКП в системі підготовки фахівців для лікарів і фармацевтів.
  5. Медичні палати, неурядові організації та їх роль в медичній професії.
  • Консультація контакт «face to face» на платформі ZOOM
 Модуль 4. Навчальні візити  (виїзний модуль: візити в університет, університетські фарм кафедри та відділи, симуляційний центр та лабораторний комплекс)День перший
  1. Відвідування ректорату Медичного Університету Любліна – презентація університету
  2. Атестація учасників тренінгу – написання тесту
  3. Церемонія вручення сертифікатів
  4. Відвідування центру експериментальної медицини, відділу і кафедри фармакогноза, кафедра та відділення прикладної фармації, кафедри фармацевтичної мікробіології з лабораторією мікробіологічної діагностики.
Учасники будуть розділені за профілем і спеціалізацією на групи, і організовано матимуть можливість відвідувати відповідні відділення та кафедри (завідуючі відділеннями в конференційних залах розкажуть про особливості управління, організації роботи у відділенні, пошуку фінансування та системи фінансування, особливості роботи, після чого група відправлятися на огляд відповідних відділів) День другий
  1. відвідування відділу і кафедри синтезу та хімічної технології лікарських продуктів, а також кафедри фармакології,
  2. відвідування відділу біофармації, кафедри біології та генетики,
  3. відвідування кафедри та відділу токсикології, кафедри та відділу фармакології з фармакодинамікою.
Учасники будуть розділені за профілем і спеціалізацією на групи, і організовано матимуть можливість відвідувати відповідні відділення та кафедри (завідуючі  відділеннями в конференційних залах розкажуть про особливості управління, організації роботи у відділенні, пошуку фінансування та системи фінансування, особливості роботи, після чого група відправлятися на огляд відповідних відділів)

Вартість програми стажування

Організаційний збір за участь у програмі стажування становить 295 євро. (50 євро в гривневому еквіваленті та 245 євро), який включає: програму стажування, сертифікат від Медичного університету в м. Люблін тривалістю 120 годин, проживання, екскурсії, медичне страхування.За необхідності оформлення віз та відряджень відбувається за офіційним запрошенням від університету.Інвестуючи гроші в навчання, ви здобудете чималий досвід, який допоможе виділитися серед інших колег. Ви станете фахівцем своєї справи, отримаєте гарну репутацію серед учнів та студентів, а також можливість піднятися по кар’єрній сходинці.

Реєстрація на участь:

Залишити відповідь