Ви викладач вищого навчального закладу та бажаєте підвищити кваліфікацію в одному із відомих університетів Польщі Collegium Civitas?

Європейська ліга професійного розвитку за підтримки Центру Польської освіти запрошує педагогічних і науково-педагогічних працівників ВНЗ I – IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування на стажування у Варшаві з 12 листопада по 7 грудня 2018 року.

Знання, отримані під час навчання, допоможуть отримати практичні навички, розширити кругозір, опанувати новітніми унікальними методиками, набути досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності.

Програма стажування

“Інтернаціоналізація вищої освіти. Нові та інноваційні методи викладання. Реалізація міжнародних освітніх проектів у фінансовій перспективі ЄС”.

Програма стажування складається з 2-х частин:

Модуль 1. Дистанційне навчання (12 листопада – 4 грудня 2018 року).

На вас чекають: відео-семінари, онлайн-заняття, самостійна та індивідуальна робота, написання власного проекту.

Модуль 2. Виїзний  модуль на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща (5-7 грудня 2018 року).

Структура: семінари, лекції, тестування, презентація власного проекту.

Теми стажування

  1. Поняття інтернаціоналізації вищої освіти, основні складові. Народження та еволюція цього поняття.
  2. Конституція для науки. Проект реформи польської вищої освіти. (Міністра SZ J. Gowina). Програми наукового моделювання професійної підготовки студентів. Основні інструменти підтримки мобільності науковців.
  3. Організація навчання, програми та підготовки студентів у  польських вищих навчальних закладах. Ознайомлення з теоретичними засадами організації навчального процесу та освітніми стандартами у польських вищих навчальних закладах. Моделі європейських освітніх систем та особливості роботи із ними, методи оцінювання успішності студентів, організація праці викладача європейського вищого навчального закладу та формування педагогічного навантаження. Болонська система та її вплив на інтернаціоналізацію освіти.
  4. Підтримка та використання грантів для інтернаціоналізації вищих навчальних закладів. Організація міжнародної співпраці в рамках Європейського законодавства. Освітні програми, гранти та стипендії Європейського союзу, особливості вибору, організація роботи. Колегіум Civitas досвід участі в програмі “Ерасмус” та його роль в інтернаціоналізації освіти.
  5. Створення та управління дослідницькими та аналітичними проектами. Написання власного проекту за результатами стажування та презентація.

Після завершення навчання ви отримаєте сертифікат про проходження стажування (108 годин) на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща.

Участь у програмі

Загальна вартість участі у програмі складає 255 євро (50 євро у гривневому еквіваленті + 205 євро). Сюди входить:

У разі необхідності відкриття шенгенської візи, вам необхідно буде сплатити консульський збір та послуги візового центру. За офіційним запрошенням ми оформимо візи та відрядження.

Плануэте взяти участь у стажуванні на базі Університету Collegium Civitas? Надсилайте заявку та скановану копію першого розвороту закордонного та національного паспорту на електронну адресу: mail.elpd@gmail.com до 10 листопада 2018 року.

Тема листа: Стажування – Прізвище та Ім’я учасника

Вкладені файли, які будуть надіслані на електронну адресу, повинні мати обов’язкові назви, а саме:

Залишились питання?

Телефонуйте: +38044 333 9189, +38063 333 9152, +38066 333 9152, +38067 333 9152, Панкратова Ольга.

mail.elpd@gmail.com

Ми із радістю проконсультуємо вас.

Варто знати

 

Взяти участь

    Залишити відповідь