Ви працюєте в рідній країні, підвищуєте професійний рівень, але вам цього замало? Якщо ви з тих педагогів, хто хоче розвиватися і пізнавати світ, ласкаво просимо на стажування на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща, який відбудеться  з 20 червня по 11 липня 2018 року.

Команда ELPD за підтримки Центру польської освіти підготувала цікаву та насичену програму стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників ВНЗ I – IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування:

«Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі».

 

 

 

 Програма стажування в Польщі

 

Модуль 1. Дистанційне навчання ( 20 червня – 6 липня 2018 року)

Структура: відео-семінари, онлайн-заняття, самостійна та індивідуальна робота, написання власного проекту.

Модуль 2. Виїзний  модуль на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща ( 9-11 липня 2018 року)

Структура: семінари, лекції, тестування, презентація власного проекту.

 

 

Теми стажування

 

  1. Поняття інтернаціоналізації вищої освіти, основні складові. Народження та еволюція цього поняття.
  2. Поняття багатокультурності та еволюція. Культурний шок як один із бар’єрів на шляху до  міжнародного характеру вищих навчальних закладів у Польщі. Ефективне спілкування в багатокультурному середовищі і культурна компетентність як один з інструментів інтернаціоналізації освіти.
  3. Конституція для науки. Проект реформи польської вищої освіти (Міністра SZ J. Gowina). Програми наукового моделювання професійної підготовки студентів. Основні інструменти підтримки мобільності науковців.
  4. Організація навчання, програми та підготовки студентів у  польських вищих навчальних закладах. Ознайомлення з теоретичними засадами організації навчального процесу та освітніми стандартами у польських вищих навчальних закладах. Моделі європейських освітніх систем та особливості роботи із ними, методи оцінювання успішності студентів, організація праці викладача європейського вищого навчального закладу та формування педагогічного навантаження. Болонська система та її вплив на інтернаціоналізацію освіти.
  5. Підтримка та використання грантів для інтернаціоналізації вищих навчальних закладів. Організація міжнародної співпраці в рамках Європейського законодавства. Освітні програми, гранти та стипендії Європейського союзу, особливості вибору, організація роботи. Колегіум Civitas, досвід участі в програмі “Ерасмус” та його роль у інтернаціоналізації освіти.
  6. Створення та управління дослідницькими та аналітичними проектами. Написання власного проекту за результатами стажування та презентація його під час виїзного модулю. 

 

Участь у програмі

 

Загальна вартість участі  у програмі становить 250 євро.

Сюди входить: стажування, сертифікат від Університету Collegium Civitas, проживання в двомісному номері готелю (дві ночі зі сніданками), екскурсійна програма та медичне страхування.

У разі необхідності відкриття шенгенської візи учасником сплачується консульський збір та послуги візового центру.

Оформлення віз та відряджень відбувається за офіційним запрошенням.

 

 З питань оформлення віз та документів для перетину кордону, розселення, програми стажування та запрошень звертайтеся:

Панкратова Ольга;

тел: +380730332797;

e-mail: : ukraine.eml@gmail.com

Термін реєстрації на участь в проекті до 1 червня 2018 року.

Реєстрація

на участь у стажуванні

в Університеті Collegium Civitas, м.Варшава, Польща

20 червня-11 липня 2018 року

 

    Залишити відповідь